O nas

Pro Global Business jest firmą tworzoną przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu spotkań, mających na celu wymianę najlepszych i sprawdzonych praktyk w szeroko pojętym biznesie.
Naszym mottem jest:
„Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością, jak z własnej.” - Henry Ford
Zapraszamy na spotkania, które umożliwią Państwu poznać perspektywę innych praktyków, spotkania pełne inspiracji, dzięki którym osiągną Państwo sukces!
Misją Pro Global Business jest tworzenie otwartych specjalistycznych spotkań biznesowych, skierowanych do takich obszarów jak: HR,Obsługa Klienta (w tym Call/Contact Center), Windykacja, Prawo, Sprzedaż, Marketing, IT i inne.
Budowane przez nas programy analizowane są, pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie oraz poparte szczegółowymi badaniami rynku. Zależy nam na tym, by poczyniona przez Państwa inwestycja przyniosła wymierne korzyści. Uczestnicy biorący udział w spotkaniach organizowanych przez Pro Global Business Polska to praktycy reprezentujący największe firmy w kraju. Poza przygotowaniem merytorycznym, dużą wagę przywiązujemy do samego kształtu organizowanych spotkań. Doskonale wiemy, jak istotna dla wartościowej wymiany doświadczeń jest atmosfera spotkania, dlatego dbamy o jej kameralność. Klimat otwartości sprzyja efektywniejszemu nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Biorąc udział w organizowanych przez nas spotkaniach otrzymają Państwo gotowe i sprawdzone rozwiązania, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Poznane na spotkaniach gotowe techniki, metody, pomysły, inspiracje pomogą wprowadzić świeżość wpływającą na efektywność i przede wszystkim rozwój prowadzonego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu!
Z poważaniem, zespół Pro Global Business

Pro Global Business

view
Dane firmy

Pro Global Business
Ul. Renesansowa 27/45
01-905 Warszawa
NIP: 5252258924

view

tel: 22 503 74 67
mail: kontakt@progb.pl
Godziny Pracy:
Poniedziałek - Piątek: 8-16

sky-triangel yellow-triangel