Referencje

Warsztaty organizowane przez Pro Global Business w dniach 19-20 kwietnia 2016 skupiły praktyków biznesu wokół tematu zarządzania talentami. Podczas wystąpień zaprezentowano 8 koncepcji podejścia do zagadnienia w konkretnej, żyjącej organizacji. Przekrój celów uświadamiał szerokie spektrum możliwych kierunków dla programów talentowych. Zwracał uwagę na potrzebę spójnego budowania ich struktury, adekwatnie do biznesowego, mierzalnego celu, wielkości organizacji oraz możliwych do zaangażowania form rozwojowych. Pokazywał różnice pomiędzy programami dla pracowników z najwyższym potencjałem, dla talentów czy sukcesorów. Przedstawione na przykładach aktualne programy objęły szerokie spektrum: branży, wielkości firmy, a także etapów rozwoju. Doświadczenia innych inspirują do poszukiwania i wypracowywania własnych rozwiązań. Dzięki nim z większą pewnością można zainwestować w długoterminowy program rozwoju talentów, który będzie wspierał strategię firmy i budował zaangażowanie pracowników.

Starszy Specjalista ds. Rozwoju Procesów Zarządzania Efektywnością Pracy Europejski Fundusz Leasingowy
sky-triangel yellow-triangel
 • Starszy Referent Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

  Spotkanie było bardzo inspirujące. To, plus dobra atmosfera stworzona przez uczestniczki i organizatorów, sprawiły, że wróciłam do pracy z nowa energią i pomysłami.

 • Internal Communication Business Partner Grupa Pracuj

  W dniach 15-16 maja miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu „Employer Branding a Komunikacja”, organizowanym przez Pro Global Business. Dzięki bardzo praktycznej formule, kameralnej atmosferze i różnorodnej grupie prelegentów, te dwa dni były dla mnie bardzo wartościowe i inspirujące. Szczerze polecam wydarzenie!

 • Specjalista ds. Employer Brandingu Japan Tobacco International

  Kolejny raz szkolenie zorganizowane przez Firmę Pro Global wspominam jako profesjonalne podejście organizatora do uczestników oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne prelegentów. Precyzyjnie opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na wysoką efektywność szkolenia. Dziękuję za dużą dawkę inspiracji i kreatywne pomysły.

 • HR C&B Manager Atos

  W marcu 2019 miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu „Wynagrodzenia i systemy motywacyjne" organizowane przez Pro Global Business. Panele tematyczne pozwalały na prezentację tematu oraz dyskusję, które w kameralnym gronie uczestników dawały możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami i refleksjami. Pierwszy raz spotkałam się z taką formułą spotkania, które nie można nazwać szkoleniem, bo było czymś wiecej. Dodając do tego doskonałą organizację, profesjonalizm i kontakt z organizatorami, w pełni rekomenduję Pro Global Business. Dziękuję.

 • Dyrektor HR Starter24

  Warsztaty organizowane przez Pro Global Business w dniu 14 listopada 2018 roku z tematyki ścieżek rozwoju kariery w call center skupiły praktyków z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i rozwoju struktur tego typu. Co ciekawe przedstawiane przykłady stanowiły organizacje call center zarówno wewnętrznie działające w firmach na rzecz obsługi i świadczenia usług dla własnego biznesu, jak i organizacje zajmujące się outsourcingiem tego typu usług dla klientów zewnętrznych. Możliwość zapoznania się z historią i specyfiką różnych biznesów o szerokim przekroju pod względem wielkości struktur, ich słabościami i wykorzystanymi szansami - zbudowała okoliczności do wielowymiarowego zgłębienia tematyki rozwoju pracowników w strukturach call center. Różnorodność prelegentów, ich umocowania wewnętrznego w ramach struktur, zaangażowanie i praktyczne przykłady stanowiły zdecydowanie najsilniejszy element konferencji. W końcu ścieżki rozwoju dotyczą ludzi, zatem nie powinno dziwić, że i w tym zakresie - to ludzie i ich postawa, zaangażowanie, otwartość do dzielenia się informacjami oraz wymiany dobrymi praktykami okazała się być siłą spotkania o takiej tematyce.

 • KIerownik Zespołu PKO Bank Polski

  Dziękuję Panu Marcinowi Dominowskiemu i firmie Pro Global Business s.c. za możliwość wystąpienia w roli prelegenta na spotkaniu biznesowym w temacie „Ścieżki rozwoju w Call Center”, które odbyło się 14.11.2018 w Warszawie. Spotkanie było niezwykle interesujące, fajnie obrazowało temat konferencji, a prelegenci ciekawie przedstawili temat z perspektywy ich firm. Jedna z nielicznych konferencji, gdzie faktycznie dochodziło do dyskusji oraz dzielenia się wiedzą w bardzo miłej i swobodnej atmosferze. Organizacja spotkania na piątkę, dobór uczestników bardzo dobry. Świetnie spędzony czas. Dziękuję.

 • HR Manager Vesuvius

  Wrześniowe spotkanie ekspertów dotyczące komunikacji wewnętrznej to nie było szkolenie. To była możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń, pomysłów i poglądów z ludźmi, którzy wiele lat swojej pracy poświęcili kształtowaniu i doskonaleniu komunikacji w dużych firmach. Pro Global Business s.c. dała nam okazję do wzajemnego inspirowania się w doskonale zorganizowanej przestrzeni szkoleniowej. Dziękuję 😊

 • Samodzielny specjalista ds. komunikacji wewnętrznej i PR Uniqa

  Ciekawe merytorycznie. Prelegenci z doświadczeniem praktyków. Możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń. Więcej spotkań w takiej formule! Bardzo przydatne.

 • Starszy Specjalista ds. Jakości Rozmów Ultimo

  W dniu 17 maja 2018 r. miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu biznesowym zorganizowanym przez firmę Pro Global Business „Jakość w Call Center – wyróżnić się na tle konkurencji”. Organizację spotkania, dobór miejsca, bieżące informacje oraz kontakt z uczestnikami firmy Pro Global Business przed spotkaniem oceniam bardzo wysoko. Bardzo dobre moderowanie spotkania przez pana Marcina oraz kameralny charakter samego spotkania pozwoliły na merytoryczną dyskusję i swobodną wymianę zdań na temat stosowanych dobrych praktyk i doświadczeń zawodowych innych uczestników. Ciekawe i merytoryczne prelekcje były dla mnie interesującym zderzeniem posiadanej już wiedzy i wykorzystywanych narzędzi z doświadczeniami innych. Gorąco polecam uczestnictwo w tego typu spotkaniach !

 • Dyrektor Departamentu Windykacji Grupa Alektum

  Spotkanie „Jakość w Call Center” zorganizowane w dniu 17 maja 2018 r. było ciekawym doświadczeniem z udziałem praktyków uczestniczących w organizacji pracy Contact Center. W czasie spotkania miałam możliwość poszerzenia swojej wiedzy i znalezienia bardzo wielu ciekawych inspiracji i rozwiązań do wdrożenia we własnej pracy. Całe spotkanie było sprawnie zorganizowane i przebiegało nie tylko na wysokim merytorycznym poziomie, ale także w przyjaznej atmosferze, a kameralne grono uczestników pozwoliło na wymianę ciekawych opinii i doświadczeń zawodowych pomiędzy uczestnikami. Szczerze polecam spotkania organizowane przez firmę Pro Global Business s.c.

 • Learning and Development Manger Carlsberg

  W dniach 17-18.05.2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji „Zarządzanie różnorodnością – podstawą budowania kapitału ludzkiego” zaaranżowanej przez Pana Marcina Dominowskiego z firmy Pro Global Business s.c. Profesjonalne i biznesowe podejście, bardzo ciekawi prelegenci, będący praktykami pracującymi na co dzień w różnorodnych i międzynarodowych środowiskach, a nade wszystko kameralna atmosfera spotkania, przyczyniły się do nawiązania prawdziwych relacji i wielu interesujących rozmów w kuluarach. Na uznanie zasługuje także indywidualne podejście i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Zaangażowanie Pana Marcina, jego otwartość, uśmiech i pozytywna postawa sprawiły, że z ogromną przyjemnością tuż po zakończeniu konferencji, zarezerwowaliśmy czas na kolejne, wrześniowe wydarzenie. Współpracę z Pro Global Business polecamy każdemu, dla kogo jakość, rzetelność i dobra inwestycja czasu ma kluczowe znaczenie. Dziękuję

 • Kierownik Contact Center Futuro Finance

  W dniu 17 maja 2018 roku miałem przyjemność uczestniczyć jako prelegent w spotkaniu biznesowym "Jakość w Call Center - Wyróżnić się na tle konkurencji" organizowanym przez Pana Marcina Dominowskiego oraz Pro Global Business. Spotkanie oceniam bardzo wysoko, zarówno pod kątem organizacyjnym: bieżące informacje, stały kontakt z uczestnikami przed samym spotkaniem, kwestie logistyczne, zapewnienie przyjaznego i bardzo komfortowego miejsca do dyskusji, jak i merytorycznym: firma Pro Global Business zebrała w jednym miejscu i czasie w formie prelegentów jak i słuchaczy wysoko wykwalifikowaną kadrę managerską z największych Call Center w kraju. Skutkowało to wysokim poziomem merytorycznym, niezwykle cenną wymianą doświadczeń i ciekawymi dyskusjami. Przyjazna atmosfera oraz bardzo dobra moderacja sprawiły, że dyskusja toczyła się w nieskrępowanej atmosferze i była dynamiczna i efektywna, co nieczęsto zdarza się w tego rodzaju przedsięwzięciach. Szczerze polecam uczestnictwo w tego typu spotkaniach.

 • Kontroler Należności IKEA Centres Polska

  „ W marcu 2018 uczestniczyłam w spotkaniu „Windykacja sektora B2B-najskuteczniejsze rozwiązania”. Najważniejszą dla mnie wartością spotkania był dobór prelegentów i przekazana przez nich wiedza, którą mogę wykorzystywać w codziennej pracy. Cenna była wymiana doświadczeń między wszystkimi uczestnikami wydarzenia oraz dzielenie się konkretnymi rozwiązaniami problemów z obszaru zarządzania należnościami. Każdemu życzę udziału w spotkaniu w tak pozytywnej i otwartej atmosferze.”

 • Regionalny Koordynator Kontroli Kredytowej i Windykacji Eurocash

  „Windykacja Sektora B2B najskuteczniejsze rozwiązania” – konferencja, która odbyła się we Wrocławiu w dniach 14-15 marca, była doskonałą okazją do spotkania w kameralnym gronie praktyków windykacji. Formuła organizacji spotkania, uczestnicy – reprezentujący zarówno różne branże (m.in. energetyka, FMCG, usługi windykacyjne i detektywistyczne) jak i różne podejścia (praktycy, pracownicy naukowi, radcy prawni, detektywi) – to wszystko sprawiło, że możliwa była bezpośrednia, wzajemna wymiana uwag i doświadczeń. Zaprezentowane prelekcje miały nieszablonowy charakter a prelegenci umożliwiali bieżącą dyskusję. Polecam wydarzenia organizowane przez Pro Global Business.

 • Recruitment and Employer Branding Specialist Japan Tobacco International

  Perfekcyjne dopasowanie zawartości szkolenia do potrzeb rynku. Szkolenie poprowadzone na niezwykle wysokim poziomie. Wnikliwa i dokładna analiza zagrożeń, z jakimi można spotkać się w obszarze szeroko pojętego Employer Brandingu. Doskonale przygotowane warsztaty skoncentrowane wokół konkretnych przykładów. Aspekt praktyczny szkolenia przeważył część wykładową, co według mnie było bardzo mocną stroną. Szkolenie użyteczne i treściwe. Wykładowcy komunikatywni, elastyczni i otwarci na liczne sugestie, dzięki czemu w trakcie warsztatów powstały nowe, kreatywne pomysły, jakie można zaadoptować w każdej organizacji rozwijającej obszar EB.

 • Z-ca Dyrektora Zarządzającego Pionem Kapitału Ludzkiego ds. Strategii HR i Rozwoju Kierownik Działu Rekrutacji i Badań Kompetencyjnych Poczta Polska

  Spotkanie biznesowe "Rekrutacja & Employer Branding - Czynniki Sukcesu", zorganizowane przez Pro Global Business w dniach 31 stycznia - 1 lutego 2018, stało się dla nas źródłem inspiracji w obszarze działań employer branding i rekrutacyjnych w firmie. Warsztaty i dyskusje prowadzone przez praktyków pozwoliły nam na wymianę poglądów w zakresie metod dostosowania działań rekrutacyjnych do szybko postępujących zmian na rynku pracy. Kontakty nawiązane na spotkaniu na pewno przydadzą nam się niejednokrotnie w dalszych działaniach zawodowych. Serdecznie polecamy udział w spotkaniach i warsztatach organizowanych przez Pro Global Business.

 • HR BP KRUK S.A.

  W dniach 31.01-01.02. 2018 miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu biznesowym organizowanym przez firmę Pro Global Business na temat „Rekrutacja i Employer Branding – Czynniki Sukcesu”. Spotkanie służyło wymianie wiedzy i doświadczeń osobom na co dzień stykającymi się z powyższymi zagadnieniami. Dzięki zaangażowaniu organizatorów udało się w jednym miejscu zgromadzić profesjonalistów z obszaru Human Resources a wymiana zdań i toczące się dyskusje wsparte prezentacjami i case study z różnych firm, stały się inspiracją wykorzystywaną w codziennej pracy. Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Pro Global Business jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

 • CEO Raska

  Spotkanie biznesowe zorganizowane przez PRO GLOBAL Business nie było kolejnym merytorycznym wsadem materiału w zakresie zarządzania strukturami Call Contact Center. Prelegenci dzielili się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami, polecając i doradzając w wartościowych rozwiązaniach. Pomysły i metody zmniejszania rotacji były nieszablonowe i zaskakujące, co daje przekonanie że w dzisiejszych czasach można liczyć tylko na nowe i kreatywne rozwiązania. Kameralna atmosfera spotkania i możliwość pogłębiania wystąpień w rozmowach kuluarowych między prelekcjami, dodatkowo stymulowała i inspirowała uczestników do implikowania proponowanych rozwiązań oraz pobudzenia własnej kreatywności w działaniu. Dodatkowym walorem spotkania była różnorodność branż z jakiej pochodzili prelegenci, co dawało bardzo szerokie spektrum spojrzenia na temat.

 • Kierownik ds. HR Enel-Med

  Miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu „Motywacja i programy rozwojowe kluczem do budowania zaangażowania". Prezentowane case study pozwoliły na złapanie nowej perspektywy. Kameralna grupa praktyków HR i otwartość uczestników do dzielenia się swoimi doświadczeniami i refleksjami, to największe atuty organizowanych przez Pro Global Business spotkań.

 • Menedżer ds. zarządzania projektami oraz Kierownik ds. bezpieczeństwa BEST S.A.

  Uczestniczyłyśmy w spotkaniu „Windykacja terenowa + RODO” zorganizowanym przez Pro Global Business we wrześniu 2017 r. Kameralna atmosfera i stricte networkingowy charakter umożliwiły szybką i bezproblemową komunikację wśród uczestników, wymianę myśli i poglądów na wiele tematów. Ciekawe prelekcje i case studies stały się inspiracją do działania. Sprawna organizacja i umiejętnie ułożony program spotkania dają gwarancję satysfakcji przy kolejnych tego typu wydarzeniach. Polecamy!

 • Kierownik Windykacji Bezpośredniej Kancelaria Prawna Lexus

  Spotkanie WINDYKACJA TERENOWA & RODO - SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA ,w którym miałam przyjemność uczestniczyć 27-28 września, było na wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym. Było to wartościowe spotkanie w gronie praktyków, poszerzające wiedzę na temat rozwiązań i narzędzi w zakresie zarządzania zespołem terenowym. Jest to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz poznania Profesjonalistów. Ciekawa formuła spotkania polegająca na stworzeniu kameralnego środowiska, które pozwalało na nieformalną i bezpośrednią interakcję pomiędzy słuchaczami oraz prelegentami. Gorąco polecam!

 • Kierownik Działu Obsługi Klienta Gothaer

  Spotkanie biznesowe „Call Contact Center – Skuteczne zarządzanie zespołem” odbyło się w kameralnym gronie. Pozwoliło, na bardzo aktywną i ciekawą dyskusję. Temat był bardzo ciekawy i jak okazało się, jest wyzwaniem dla Call Center w wielu firmach, niezależnie od branży, co dało większe poczucie wspólnego problemu i wsparcia w tych zmaganiach, a jednocześnie dało inspirację do wdrażania zmian we własnym podwórku. Wymiana doświadczeń między prelegentami i uczestnikami pokazała, że działania, które realizujemy we własnych CC idą w dobrym kierunku, czy też warto zastanawiać się nad zmianą. Ważne, że nikt nikogo nie negował. To było świetne wydarzenie wypełnione przemyśleniami, dobrymi radami i wnioskami. Dziękuję za zaproszenie. Uważam, spotkanie za jedne z najlepszych warsztatów, na których miałam okazję uczestniczyć.

 • Partner Keystone_Talents /Keystone Consulting Sp. z o.o.

  W maju 2017 byłem prelegentem na konferencji organizowanej przez Pro Global Business poświęconej zarządzaniu talentami. Konferencja od strony organizacyjnej była bardzo dobrze przygotowana. Krótkie i bardzo merytoryczne wystąpienia praktyków oraz ożywiona dyskusja uczestników. Mała grupa uczestników dawała wspaniałą okazję do interakcji z prowadzącym. Konferencja ta była doskonałą okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z różnych branż. Gorąco polecam.

 • Dyrektor Centrum Obsługi Biznesu Netia

  W dniach 30-31 maja miałam przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Biznesowym organizowanym przez Pro Global Business o tematyce Zarządzanie – Liderzy – Wielopokoleniowość. Spotkanie przebiegało w bardzo otwartej atmosferze. Jego kameralność pozwalała na podążanie za zainteresowaniem uczestników i wchodzenie w zagadnienia nas interesujące oraz nurtujące. Dzieląc się moim doświadczeniem i podejściem do wielopokoleniowych zespołów czułam, że jestem wśród managerów bardzo zaangażowanych, chętnie dzielących się swoją praktyką, entuzjastycznie podchodzących do swoich zadań. Odpowiednio dobrani prelegenci reprezentujący różne branże mieli okazję podzielić się ciekawymi rozwiązaniami. Osobiście ze spotkania wyniosłam kilka ciekawych inspiracji, które obecnie wdrażam w swoim obszarze – GORĄCO POLECAM!

 • Kierownika działu relacji z klientami Generali

  Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu biznesowym „Contact Center Zarządzanie – Liderzy – Wielopokoleniowość" w dniach 30-31 maja 2017. Uczestnikami i prelegentami byli ludzie od wielu lat związani z Call Center, którzy chętnie dzielili się swoimi pomysłami i wprowadzonymi rozwiązaniami. Charakter spotkania sprzyjał wymianie doświadczeń i szukaniu rozwiązań w interesujących mnie zagadnieniach. Spotkanie zainspirowało mnie do wprowadzenia usprawnień w obszarze którym zarządzam.

 • HR Manager Lyreco

  Program spotkania „Zarządzanie talentami – wyzwania współczesnych organizacji – II edycja” organizowanego w dniach 16-17 maja 2017, okazał się niezwykle ciekawym doświadczeniem, pozwalającym na wymianę refleksji, pogłębioną rozmowę z praktykami oraz odkrycie procesów w organizacjach o różnorodnym charakterze. Niezwykle cenna była otwartość ze strony prelegentów oraz uczestników podczas prowadzonych dyskusji i wymiany wiedzy.

 • Zastępca Dyrektora BLS Likwidacja ds. Telefonicznej Obsługi Szkód Ergo Hestia

  Spotkanie dotyczące działalności Contact Center organizowane przez Pro Global Business było dynamiczne, oparte o konkretne przykłady i skupione na wymianie doświadczeń. Kameralna atmosfera, merytoryczne prezentacje i zaangażowanie prelegentów pozwoliły nam na efektywną wymianę poglądów. Oprócz wymiaru biznesowego warto podkreślić bardzo otwartą atmosferę, którą stworzyli moderatorzy spotkania. Spotkanie ekspertów z różnych firm i branż organizowane przez Pro Global Business z pewnością zapamiętam jako ważne doświadczenie w rozwoju.

 • HR Business Partner Credit Agricole Bank Polska

  Uczestniczyłam w konferencji HR Millenials jako prelegentka i słuchaczka. To co najbardziej mi się podobało, to kameralny charakter spotkania, dużo czasu na przedstawienie tematu oraz pole do wspólnej dyskusji. Prezentowane case’y były interesujące i bardzo dobrze przygotowane merytorycznie przez prowadzących. Także wybór firm z różnych branż pozwolił na przyjrzenie się z jakimi wyzwaniami borykają się firmy działające w Polsce, jak wygląda model działania HR w zależności od wielkości firmy i profilu jej działalności. Sama organizacja konferencji była bez zarzutu – miejsce spotkania w centrum Warszawy, wszystkie materiały i sprzęt, komunikacja przed i w trakcie spotkania. Serdecznie gratuluję organizatorom i bez wahania polecam konferencje organizowane przez Pro Global Business.

 • HR Business Partner Credit Agricole Bank Polska

  „Spotkania Pro Global Business to świetna okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy, dobrych praktyk oraz przeanalizowania firmowych casów w gronie praktyków HR. Kameralna, życzliwa atmosfera spotkań z otwartością na wiedzę i ludzi sprawia, że nie brakuje tu inspiracji, ciekawych tematów, żywych dyskusji, jak również praktycznych rozwiązań do zastosowania na firmowym gruncie. Perfekcyjna organizacja spotkania sprzyja integracji uczestników, a dobór prelegentów z różnych branż pozwala spojrzeć na dany temat w wielu perspektyw. Spotkania Pro Global Business to ciekawe i rozwojowe wydarzenia. Serdecznie polecam.”

 • Strategic HRBP CE AmRest

  Polecam udział w konferencjach organizowanych przez firmę Pro Global Business. Kameralna ilość uczestników skłania do otwartego dzielenia się najlepszymi praktykami. Osobiście wyniosłam kilka cennych inspiracji, które znajdą zastosowanie w firmie.

 • HR Business Partner General Motors

  Spotkanie businessowe HR Business Partnering – wspólna droga na szczyt – organizowane przez Pro Global Business było dla mnie ciekawą inspiracją i wymianą doświadczeń z praktykami w tej dziedzinie. Duży plus dla organizatorów za dobór prelegentów – świetni praktycy z dużym bagażem doświadczeń wzbogacili na konkretnych przykładach z ich życia zawodowego moją wiedzę na temat wyzwań z jakimi zmierza się HR Business Partner w organizacjach gdzie transformacja HR w kierunku strategicznego partnera businessowego została wdrożona z sukcesem. Za przekrój tematyczny – każde wystąpienie dotykało innego obszaru działań HR Business Partnera, każde było okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń. Za zróżnicowaną formułę przekazu – od otwartej dyskusji, przez warsztatową z elementami grywalizacji co sprawiło, że te 2 dni było dobrze wykorzystanym czasem i inwestycją w siebie. Jeśli dodać do tego doskonałą organizację, profesjonalizm i kontakt z organizatorami w pełni rekomenduję taką formułę spotkań i Pro Global Business jako organizatora. Dziękuję.

 • Kierownik. ds. Programów Talentowych Eurocash

  W 2017 roku miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji „Zarządzanie Talentami” organizowanej przez Pro Global Business. Konferencja miała bardzo dużą wartość merytoryczną, prelegenci skupiali się w swoich prezentacjach na temacie spotkania, a fakt, że pochodzili z różnych branż wniósł dużo inspiracji. Niewątpliwym atutem konferencji była kameralna atmosfera, która dała możliwość częstej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami spotkania. Ze strony organizacyjnej pełen profesjonalizm i bardzo dobra komunikacja. Czekam na kolejne ciekawe tematy spotkań.

 • Dyrektor Działu HR Metro Properties

  Wartościowe spotkanie dla tych, którzy szukają sprawdzonych praktyk, narzędzi i rozwiązań. Cenna dawka inspiracji i wsparcia dla praktyków. Mocną stroną spotkania była też otwartość prelegentów w dzieleniu się zarówno sukcesami, jak i niepowodzeniami, a komfort dyskusji, wymiany opinii oraz polemiki angażował uczestników.

 • Zastępca Dyrektora Departamentu Contact Centre ING Bank

  W dobie rynku pracownika, rosnących oczekiwań klientów i dynamicznie rozwijających się technologii i rozwiązań w branży Contact Centre to bardzo cenne spotkanie praktyków. Luźna atmosfera, bezpośredni kontakt z wszystkimi uczestnikami i otwartość na dyskusję były niewątpliwie dużą zaletą spotkania. Taka formuła pozwoliła na swobodną wymianę doświadczeń, dobrych praktyk i stosowanych rozwiązań w ramach pracy z ludźmi bardzo różnych pokoleń. Przedstawione ciekawe case studies inspirowały do wdrażania atrakcyjnych, nietypowych form rekrutacji, rozwoju i utrzymania zaangażowania pracowników CC.

 • Partner WNCL

  Doceniam ciekawą tematykę i kameralną formułę spotkań. Długość panelu pozwala na głębsze dotknięcie prezentowanego tematu i interesującą dyskusję ze wszystkimi uczestnikami. Nie bez znaczenia jest również bardzo sprawna organizacja i wyjątkowo miła atmosfera

 • Prezes Stowarzyszenia Promentor

  Udział w spotkaniu HR Business Partnering miał dla mnie dużą wartość ze względu na możliwość poznania różnorodnych studiów przypadków z obszaru działania i odpowiedzialności HR Biznes Partnerów. Z perspektywy mojej pracy zawodowej jako mentora było to cenne doświadczenie dające pogłębiony wgląd w środowisko, z którymi współpracuję, przez lepsze poznanie różnorodnych aspektów działania moich partnerów z obszaru HR. Spotkałem grupę ekspertów, praktyków otwartych na wiedzę i wymianę informacji. Dzięki otwartej, nieformalnej atmosferze możliwa była wymiana doświadczeń i czerpanie inspiracji od siebie nawzajem. Polecam.

 • HR BP/HR BP DHL

  Warsztaty organizowane w terminie 25-26 kwietnia 2017 w temacie HR Biznes Partneringu były dla nas nie tylko okazją do podzielenia się swoją wiedzą, ale również okazją do merytorycznej dyskusji. Atmosfera spotkania sprzyjała swobodzie wypowiedzi i zachęcała do dzielenia się wiedzą. Skupienie wokół siebie praktyków, którzy mogą w sposób bezpośredni i rzeczowy rozwiązywać wyzwania HR-owe to świetna inicjatywa. Sama organizacja spotkania na bardzo wysokim poziomie. Polecamy udział w spotkaniach organizowanych przez Pro Global Business.

 • Partner Zarządzający Keystone Business Advisory

  W marcu 2017 roku miałem możliwość uczestniczyć w wydarzeniu/ seminarium poświęconym Wynagrodzeniom i Systemom Motywacyjnym a organizowanym przez organizację Pro Global Business. Zdecydowanie polecam udział w tego typu spotkaniach ze względu na: - profesjonalne potraktowanie omawianych zagadnień (profesjonaliści dla profesjonalistów), - prezentację wielu wątków dotyczących najnowszych trendów w omawianych obszarach, - nieskrępowana wymianę poglądów przez prowadzących i uczestników, - możliwość dyskusji i rozmów z kuluarach z osobami mającymi podobne problemy. Uczestnikom udało się na Sali zgromadzić i osoby, które w danych tematach uchodzą w Polsce a ekspertów stąd też bardzo wysoki poziom merytoryczny. Na uwagę zasługuje również fakt przeprowadzenia spotkania w urokliwych wnętrzach starego Wrocławia, wyśmienity poczęstunek oraz komfortową salę gdzie odbywało się seminarium.

 • Partner Zarządzający IQ MART

  Jako uczestnik spotkania biznesowego organizowanego przez Pro Global mogę z czystym sumieniem polecić Państwu udział w tego typu wydarzeniach. Zaproponowana formuła daje możliwość rzeczowej i spokojnej prezentacji różnych opinii i stanowisk, jak również możliwość prowadzenia merytorycznej dyskusji w kameralnym gronie specjalistów. Do tego sama oprawa wydarzenia - zarówno lokalizacja jak i tzw. cafeteria pozwalają skupić się na rozmowach i wymianie wiedzy (co nie zawsze jest regułą) ;-)

 • Kierownik działu windykacji masowej BEST

  Z przyjemnością wzięłam udział w spotkaniu biznesowym organizowanym przez Pro Global, które odbyło się w kameralnej atmosferze. Niewielka ilość uczestników pozwoliła na wymianę doświadczeń i dyskusję już podczas spotkania. Tematy były przedstawiane przez praktyków, z dużym doświadczeniem w branży, co pozwoliło poznać różne spojrzenie na interesujące zagadnienia. To, co było wyjątkowe w spotkaniu „Motywacja- Efektywność-Optymalizacja” to fakt, że dotykało zarówno zagadnień z zakresu szkoleń, zarządzania zespołami, jak i pokazało jaki jest kierunek zmian. Jest to istotne z punktu widzenia dalszego rozwoju wszystkich organizacji. Dla mnie to było interesujące zderzenie mojej wiedzy i wykorzystywanych narzędzi w pracy z podejściem innych firm. Dzięki temu wyjechałam z głową pełną inspiracji.

 • Główny analityk ds. wynagrodzeń PGNiG Termika

  Spotkanie zorganizowane przez Pro Global Business dotyczące wynagrodzeń i systemów motywacyjnych było dla mnie nie tylko okazją do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim możliwością porozmawiania na żywo z wieloletnimi Praktykami z obszaru HR o sprawdzonych już rozwiązaniach, a także o nowych trendach w obszarze wynagrodzeń i motywacji pracowników. Prelegenci, których miałam okazję posłuchać zainspirowali mnie i zmotywowali do dalszego działania.

 • Dyrektor Personalny Lekam

  Dziękuje za niezwykle owocny przebieg warsztatów Employer Branding & Rekrutacja - Sprawdzone Metody Kreowania Sukcesu, które odbywały się w dniach 20-21 września 2016r. Co wpłynęło na tak korzystną ocenę Państwa przedsięwzięcia? 1) Warsztatowa formuła spotkania; 2) Mówcy - Praktycy Biznesu, którzy omówili sześć rzeczywistych sytuacji biznesowych i wdrożonych rozwiązań; 3) Pragmatyzm i skuteczność prezentowanych rozwiązań, 4) Grono Uczestników spotkania - ekspertów HR, którzy dzieląc się swoimi doświadczeniami pokazywali różnorodność podejścia do tematu zarówno Employer Brandingu, jak i rekrutacji. To zaś pozwalało wzbogacić wiedzę o najlepsze praktyki HR stosowane na rynku. 5) Doskonała organizacja, logistyka i materiały szkoleniowe. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Państwa firmę jako kompetentnego, solidnego i odpowiedzialnego Partnera, a wydarzenia przez Państwa organizowane jako źródło praktycznej wiedzy i inspiracji. Z zaciekawieniem oczekuję kolejnych projektów.

 • Specjalista Ds. HR mBank

  Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez Pro Global Business dotyczącym „Wynagrodzeń i systemów motywacyjnych”. Spotkanie było bardzo dobrze przygotowane, prezentowane przez prelegentów tematy były różnorodne i z całą pewnością każdy mógł znaleźć interesujące go zagadnienie. Cieszę się, że spotkanie zorganizowano w niewielkiej grupie, bo dało to możliwość wymiany doświadczeń i poglądów ze wszystkimi uczestnikami konferencji, a ich otwartość i chęć dzielenia się wiedzą spowodowały, że dwa dni spędzone na konferencji to bardzo inspirujący i wartościowy dla mnie czas. Zdecydowanie polecam i jestem pewna że również dla Państwa będzie to cenna inwestycja w rozwój pracowników.

 • Starszy Specjalista Ds. HR Intrum Justita

  Spotkanie o tematyce Employer Brandingu, w którym miałam przyjemność uczestniczyć w dniach 20-21.09.2016 uważam za godne polecenia. Przede wszystkim bardzo praktyczne podejście Prelegentów. W dobie wymagających czasów dla społeczności HR wskazane zostały metody zarówno bez kosztowego wdrażania EB, jak również projekty realizowane na bardzo szeroką skalę. Wiele z pomysłów można odnieść bezpośrednio do swojej organizacji i zaimplementować. Serdecznie zapraszam na spotkania organizowane przez Pro Global Business.

 • Trener ds. Szkoleń i Rozwoju Provident

  8-9 marca uczestniczyłam po raz pierwszy jako prelegent w konferencji Pro Global Business, poświęconej Motywacji-Efektywności-Optymalizacji. Kameralna forma spotkania dała dużą możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Zagadnienia, które były poruszane na konferencji dotyczyły faktycznych wyzwań z jakimi mierzy się każde Contact Center. Pozytywnie zaskoczyła mnie forma spotkania, która umożliwiała prowadzenie wielu otwartych dyskusji przy jednoczesnej bogatej zawartości merytorycznej. Bardzo dobra organizacja konferencji sprawiła, że znalazła się przestrzeń na inspiracje i poszukiwanie nowych rozwiązań. Czy warto wziąć udział? WARTO!

 • Dyrektor Departamentu Wynagrodzeń Bank Zachodni WBK

  Serdecznie polecam uczestnictwo w konferencji organizowanej przez Pro Global Business ze względu na praktyczne podejście do zagadnienia, staranny dobór poruszanych tematów i prelegentów. Formuła konferencji ‘Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne HR’, w której miałam okazję uczestniczyć, oparta była na dzieleniu się dobrymi praktykami oraz przedstawieniu zmian w trendach w obszarze wynagrodzeń i motywacji pracowników, co pozwoliło na wymianę doświadczeń, aktywną dyskusję podczas konferencji, jak również nawiązanie relacji z uczestnikami spotkania.

 • Kierownik ds szkoleń i rozwoju Bricoman

  Spotkanie na temat programów rozwojowych było bardzo wartościowe i inspirujące. Mała grupa, duża otwartość na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz nieformalna atmosfera zaowocowały czerpaniem inspiracji nie tylko z merytorycznych prezentacji, ale też od siebie nawzajem. Dobrze rozplanowany czas pozwalał na swobodne dyskusje po każdej prezentacji, co dało możliwość zadawania pytań zarówno mówcy, jak i pozostałym uczestnikom oraz umożliwiło podzielenie się dobrymi praktykami pomiędzy samymi uczestnikami. Dla mnie osobiście było to bardzo cenne spotkanie praktyków, które dało możliwość zapoznania się z konkretnymi rozwiązaniami budowania zaangażowania i rozwijania ludzi w organizacjach z różnych branż i o różnej wielkości.

 • Kierownik ds. Projektów Rozwojowych Raiffeisen Polbank

  W lutym uczestniczyłam w spotkaniu "Motywacja i programy rozwojowe kluczem do budowania zaangażowania", zorganizowanym przez Pro Global Business. Spotkanie świetnie przygotowane z dużą dbałością o uczestników i prelegentów. Wyjątkowa formuła kameralnego spotkania praktyków z danego obszaru stwarza okazję do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Wartościowe i inspirujące spotkanie. Polecam!

 • Koordynator ds. Projektów Szkoleniowych Eurocash

  „Motywacja i programy rozwojowe kluczem do budowania zaangażowania” organizowane przez Pro Global Business? Dla mnie niesamowite przeżycie! Jechałem z myślą, że jadę na kolejne szkolenie i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. To nie było szkolenie. To spotkanie, na którym realne osoby prowadzą dialog z uczestnikami, dzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami na przyszłość. Co więcej robią to w sposób profesjonalny, interesujący, pełen energii, jednocześnie motywując do podejmowania podobnych wyzwań. Mnogość doświadczeń i różnorodność organizacji, w których pracują prelegenci powodują, że każdy z uczestników znajdzie korzyści dla siebie, swojej organizacji. Spotkanie biznesowe organizowane przez Pro Global to inwestycja w siebie i w organizację, w której pracujemy. To wszystko okraszone świetnym przygotowaniem ze strony organizatorów. Komunikacja, materiały, komfortowa i świetnie skomunikowana sala, smaczne menu, były przyjemnym elementem uzupełniającym to spotkanie. Dziękuję.

 • Kierownik ds. rozwoju i zaangażowania IKEA

  Spotkanie, w którym uczestniczyłam 1-2.02 pt” Motywacja i programy rozwojowe kluczem do budowania zaangażowania”, było dobrze zainwestowanym czasem. Doświadczenia, którymi dzielili się przedstawiciele różnych firm, były często bardzo inspirujące, a następujące po nich wymiany myśli, pomagały zrozumieć, jak warto podejść do implementowania różnych pomysłów, w obszarze pracy z zaangażowaniem i rozwojem ludzi.

 • HR Biznes Partner Societe Generale

  Bardzo gorąco rekomenduję udział w spotkaniach Pro Global Business, które w odróżnieniu od większości konferencji i szkoleń naprawdę dają możliwość dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem. Formuła spotkań umożliwia bardzo otwartą dyskusję, wspólne poszukiwanie rozwiązań realnie występujących w naszych organizacjach oraz czerpanie inspiracji od innych specjalistów. Kameralne grono oraz miejsce spotkania sprzyjają nawiązywaniu kontaktów i indywidualnym rozmowom „kuluarowym”. Niewątpliwym atutem jest również dobór tematów i zagadnień omawianych na spotkaniach, nie są to ogólnikowe, powtarzane wszędzie tematy, lecz konkretne problemy i konkretne praktyczne rozwiązania. Warstwa organizacyjna spotkania na najwyższym poziomie.

 • HR Biznes Partner Raben

  W listopadzie 2016r. miałam okazję uczestniczyć w konferencji organizowanej przez firmę Pro Global Business s.c. Event okazał się doskonałym polem do budowania sieci kontaktów z przedstawicielami HR z różnych firm, różnych branż. Kameralność i praktyczny wymiar konferencji prowokował do dyskusji o niełatwych trendach światowych związanych z rynkiem pracy, a także codziennych wyzwaniach, z którymi mierzy się HR Biznes Partner. Konferencja była przygotowana na wysokim poziomie, zarówno pod względem miejsca jak i agendy oraz planu przebiegu poszczególnych prelekcji. Polecam dla praktyków, którzy na dużych konferencjach nie znajdują obszarów do dyskusji o omawianych tematach.

 • CEO MarciniakHR

  Spotkanie inne, ciekawe, z pomysłem na zaangażowanie uczestników. Formuła dająca przestrzeń do wymiany doświadczeń, podglądów i wiedzy. Na koniec z praktycznymi narzędziami do wykorzystania w codziennej pracy.

 • Dyrektor Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi Ciech

  Szanowni Państwo, W końcu listopada 2017 roku miałem przyjemność uczestniczyć w organizowanej przez Was konferencji ‘Zarządzanie Zmianą’. Interesujący temat i odpowiedni dobór prezenterów pozwolił mi na pozyskanie ciekawych informacji, nawiązanie nowych relacji i wymianę doświadczeń. Z przekonaniem zainteresuję się kolejnymi Waszymi przedsięwzięciami.

 • Dyrektor Działu Sprzedaży JDE Professional

  Warsztaty poświęcone zmianie były świetną okazją do podzielenia się rzeczywistymi doświadczeniami z różnych branż. Interaktywny charakter spotkania pozwolił znaleźć odpowiedź na wszystkie nurtujące uczestników pytania. Wiem teraz dużo więcej na temat procesu zmiany i jestem przekonany, że w przyszłości każdą zmianę będę potrafił „zaprogramować” na sukces.

 • Dyrektor Zarządzania Zasobami Ludzkimi Elektrobudowa

  Warsztat prowadzony przez PRO GLOBAL BUSINESS nt. współpracy ze związkami zawodowymi można podsumować dwoma słowami "eksperci - ekspertom". Kapitalna możliwość wymiany doświadczeń. Prezentacja dobrych praktyk. Analizy przypadków. Generalnie same superlatywy.

 • Experienced Human Resources professional Mondelez

  To co było wyjątkowego w czerwcowych warsztatach organizowanych przez Pro Global Business to atmosfera otwartości na wymianę wiedzy i doświadczeń. Stworzono kameralne środowisko umożliwiające nieformalną i bardzo bezpośrednią interakcję pomiędzy uczestnikami. Jako prelegent byłam bardzo przyjemnie zaskoczona widząc, że uczestnicy czerpią inspirację nie tylko z prezentowanego materiału, ale przede wszystkim od siebie na wzajem. Bardzo ciekawa formuła spotkania - polecam!

 • Kierownik Personalny Saint Gobain

  W dniach 08-09.06.2016 r. firma Pro Global Business s.c. zorganizowała spotkanie biznesowe dotyczące Zarządzania Różnorodnością. Spotkanie to zostało przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Wykładowcy byli osobami kompetentnymi z dużym doświadczeniem zawodowym w zakresie przedmiotu spotkania. Czytelny przekaz informacji i życzliwe podejście do słuchaczy sprawiły, że całość spotkania spełniły moje oczekiwania jako uczestnika.

 • Ekspert Ds. Rynku Pracy Krajowy Instytut Gospodarski Senioralnej

  Czerwcowe spotkanie stanowiło ciekawą platformę do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń w szeroko rozumianym zakresie zarządzania różnorodnością. Możliwość bezpośredniego i nieformalnego kontaktu nie tylko z uczestnikami, ale i prelegentami to niewątpliwy walor konferencji tego typu. Wykłady stały się zatem pretekstem do ożywionych dyskusji na tematy w nich poruszane. Spotkanie wniosło wiele nowego do mojej pracy i spojrzenia na zarządzanie różnorodnością.

 • Dyrektor Ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Orbis

  W odróżnieniu od wielu globalnych konferencji, warsztaty praktyków zorganizowane przez Pro Global Business w dniach 8-9 czerwca 2016 dały możliwość szerszej, żywej dyskusji na poruszane przez mówców tematy. Podczas wymiany opinii uczestnicy mogli podzielić się stosowanymi w ich firmach praktykami, zweryfikować swoje spostrzeżenia, a także zasięgnąć porady mówców bądź pozostałych uczestników spotkania. Spotkanie miało charakter bardzo bezpośredni i praktyczny. Kluczowy temat spotkania, jakim było „zarządzanie różnorodnością” został ujęty w wielu aspektach i wywołał dyskusję na temat stosowanych podejść i rozwiązań w zależności od branży, wielkości czy profilu firmy. Żywy udział wszystkich uczestników nadawał dynamikę spotkaniu i ujawniał nowe ciekawe wątki. Na pewno było to cenne spotkanie praktyków, dające możliwość poszerzenia wiedzy, uporządkowania własnych opinii oraz pozyskania opisu konkretnych rozwiązań do zastosowania w swojej firmie.

 • Zastępca Dyrektora Ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi IKEA

  Czerwcowe spotkanie o zarządzaniu różnorodnością było bardzo interesujące. Atutem była kameralna atmosfera i możliwość wymiany doświadczeń. Grupa uczestników i prowadzących dawała możliwość poznania różnych perspektyw a otwarta dyskusja pozwalała poznać różnorodną praktykę firm , wyzwania i sukcesy. Organizacja i miejsce spotkania na wysokim poziomie.

 • Samodzielny specjalista ds. personalnych Uniqa

  Bardzo wysoko oceniam spotkanie biznesowe „Zarządzanie Różnorodnością – Podstawą Budowania Kapitału Ludzkiego”, które odbyło się 8-9 czerwca w warszawskim hotelu Polonia Palace. Inspirujące wydarzenie, cenne źródło informacji na temat praktyk stosowanych na rynku. Osoby prezentujące chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem. Spotkanie przebiegało w kameralnej i milej atmosferze sprzyjającej zawieraniu nowych, biznesowych znajomości i wymianie poglądów. Gorąco polecam.

 • Współzałożycielka Enterculture

  Spotkanie Pro Global Business to świetne forum do wymiany doświadczeń z praktykami i ekspertami HR w kameralnej atmosferze, dające możliwość nawiązania ciekawych kontaktów. Interesujący program poruszył aktualne kwestie biznesowe, a doskonała organizacja spotkania w dogodnej lokalizacji była dodatkowym walorem.

 • Dyrektor Biura Kadr Emitel

  Spotkanie poświęcone zarządzaniu różnorodnością stanowiło wspaniałą platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i spostrzeżeń. Kameralna grupa uczestników, przyjazna atmosfera i duże zaangażowanie wszystkich obecnych na spotkaniu umożliwiły prowadzenie ciekawych dyskusji i szukanie optymalnych rozwiązań dla wyzwań pojawiających się w poszczególnych organizacjach.

 • CSR Manager Capgemini

  Bardzo ciekawe spotkanie z ludźmi z dużym doświadczeniem w temacie Zarządzania Różnorodnością, gotowych dzielić się wiedzą i wątpliwościami, jasno dyskutować o trudnościach. Świetna lokalizacja.

 • Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Scania

  Wydarzenie dostarcza wielu ciekawych informacji, kontaktów oraz co najważniejsze – wartościowych merytorycznie opowieści z różnych organizacji. Dodatkowy atut to forma spotkania – dyskusje w takim kameralnym gronie wnoszą więcej.

 • Kierownik ds. Rozwoju i Szkoleń Danone

  Niewątpliwym plusem tej konferencji jest kameralne grono, które sprzyja otwartej wymianie opinii i doświadczeń. Prelegenci to praktycy, którzy prezentowali doświadczenia ze swoich organizacji, otwarcie omawiając sukcesy,ale także trudności w zarządzaniu talentami.

 • Kierownik ds. Rekrutacji i Planowania Karier Tesco

  Intensywne, profesjonalne i merytoryczne spotkanie dla specjalistów i ekspertów z branży HR. Możliwość wymiany doświadczeń i poznanie dobrych praktyk stosowanych przez inne firmy.

 • Dyrektor Zarządzający Departamentem Rekrutacji, Wynagrodzeń i Relacji Pracowniczych Bank BPH S.A., GE Capital Group

  Spotkanie miało bardzo praktyczny wymiar. Prelegenci ale także uczestnicy podzielili się swoimi doświadczeniami w obszarze zarządzania talentami. Różnorodność reprezentowanych firm i przykładów dawała okazję do poznania i zrozumienia różnych aspektów tego zagadnienia oraz różnic i podobieństw między różnymi branżami. Konferencji towarzyszyła otwarta atmosfera dzięki czemu poświęcony czas był nie tylko produktywny ale i przyjemnie spędzony.