Call Contact Center - Ścieżki rozwoju kluczem do zmniejszenia rotacji w organizacji - 22 - 23-11-2017

Wolne miejsca: 0


news-pics

 Szanowni Państwo,
     Już 22-23 listopada w warszawskim centrum konferencyjnym Adgar Plaza odbędzie się kameralne spotkanie biznesowe skierowane do praktyków z wieloletnim doświadczeniem z obszaru Call Contact Center pt. „Ścieżki rozwoju kluczem do zmniejszenia rotacji w organizacji". Na całość wydarzenia składać się będzie 7 business case’ów następujących organizacji: DHL Express, Eniro Polska, Medicover, Euro bank, Netia, Pegaz oraz Mercer. Po każdym wystąpieniu pozostawiamy Państwu dodatkowe 30 minut na zadawanie pytań oraz dyskusje. Uczestnictwo niewątpliwie daje możliwość zainspirowania się przedstawianymi rozwiązaniami, spojrzenie z innej perspektywy na zagadnienia z którymi na co dzień mamy do czynienia, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Na sali przewidujemy maksymalnie 17 uczestników. W związku z ograniczoną ilością miejsc serdecznie zapraszamy do rezerwacji już dzisiaj. Do 27.10 trwa cena promocyjna.

>Zainwestuj w Doradę Klienta i ogranicz rotację zewnętrzną
>Szkolenia i pieniądze to za mało
>Ścieżka kariery jako niezbędny element środowiska pracy w Contact Center
>Rozwój w CC - dla Pracownika sposób na rutynę, dla Pracodawcy na zmniejszenie rotacji 
>Zadowalając poziom rotacji - czy da się osiągnąć?
>Punktualność zegarka opiera się o sprawne mechanizmy w jego wnętrzu - czyli jak ułożyć procesy w swoim dziale
>Bajka o tym, że rozwój człowieka to nie standard i o rozwoju przyszłości - historie oparte na faktach z Call Center

Swoją wiedzą i rozwiązaniami podzielą się wybitni praktycy z następujących organizacji: DHL Express, Eniro, Medicover, Euro Bank, PEGAZ, Netia oraz Mercer.


  1. Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zgłoszeń on-line oraz warunki rejestracji w spotkaniach biznesowych organizowanych przez firmę Pro Global Business s.c.

 • 2. Cena uczestnictwa w spotkaniu "Ścieżki rozwoju kluczem do zmniejszenia rotacji w organizacji" wynosi 2000 zł netto do 27.10, natomiast po 27.10 cena wynosić będzie 2500 zł netto.

 • 3. W cenie zawierają się dodatkowo: materiały sprawozdające przedstawiane business case’y w formie elektronicznej, przerwy lunchowe, skan wizytówek, przerwy kawowe.

 • 4. Zawarcie wiążącej umowy pomiędzy Pro Global Business, a Osobą zgłaszającą stanowi wysłanie formularza on-line bądź wysłanie zeskanowanego, wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego do siedziby spółki Pro Global Business s.c.Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego, wysłana zostaje faktura pro forma, natomiast po zakończeniu spotkania zostaje wysłana faktura VAT drogą elektroniczną. Osoba zgłaszająca akceptuje otrzymanie faktury VAT bez swojego podpisu.

 • 5. Wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line, lub podpisując się pod formularzem zgłoszeniowym, Osoba zgłaszająca jest zobowiązana posiadać stosowne uprawnienia do działania w imieniu i na rzecz Zgłaszającego, zwłaszcza do zawarcia umowy z Pro Global Business.

 • 6. W sytuacji kiedy Osoba zgłaszająca wyśle wypełniony formularz zgłoszeniowy w okresie trwania ceny promocyjnej, nie mniej płatności dokona po terminie spotkania, cena za udział dla jednej osoby będzie wynosić tyle co cena standardowa.

 • 7. Osoba zapisana na wydarzenie ma możliwość rezygnacji z uczestnictwa na warunkach określonych poniżej.

 • 8. Rezygnacja powinna zostać wysłana listem poleconym do siedziby Pro Global Business s.c.

 • 9. W momencie kiedy Osoba zgłaszająca dokona rezygnacji do ostatniego dnia ceny promocyjnej, będzie zobowiązana uregulować opłatę manipulacyjną w wysokości 550 PLN + 23% VAT za każde anulowane zgłoszenie.

 • 10. W momencie kiedy Osoba zgłaszająca dokona rezygnacji po wygaśnięciu ceny promocyjnej zobowiązana jest do uiszczenia całkowitych kosztów uczestnictwa, wynikających z zawartej umowy pomiędzy Zgłaszającym a Pro Global Business.

 • 11. Wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni od dnia otrzymania faktury pro forma od Pro Global Business na numer konta: 30 1050 1054 1000 0092 2183 3826  (ING Bank Śląski)W tytule przelewu należy wpisać:Nazwę projektu, za który dokonywana jest opłata + data wydarzenia.

 • 12. W przypadku nie dotarcia na spotkanie oraz nie wysłania rezygnacji w formie pisemnej, Zgłaszający zobowiązany jest pokryć 100% kosztów uczestnictwa.

 • 13. Nie uregulowanie opłaty za uczestnictwo nie jest równoznaczne z anulacją udziału w wydarzeniu.

 • 14. Istnieje możliwość wyznaczenia innego Uczestnika w miejsce Osoby zgłoszonej.

 • 15. Uczestnik zgadza się na wykorzystanie logotypu jego firmy na stronie www.progb.pl w zakładce „Referencje”.

 • 16. Pro Global Business zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca spotkania, zmiany programu, oraz odwołania całego projektu.

 • 17. Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych spółki Pro Global Business s.c. oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb marketingowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Osobie podającej przysługuje prawo wglądu do danych oraz możliwość ich edytowania.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 • 18. Zgadzam się na odbieranie e-mali na temat propozycji nawiązaniu współpracy oraz zaproszeń do udziału w spotkaniach organizowanych przez Pro Global Business s.c..